Aktuelno

24 јан

СВЕТОСАВСКИ КВИЗ

За све ђаке и наставнике наше школе ова недеља је посебна. Ове недеље славимо име и дело Светог Саве и подсећамо се свега што нам је наш највећи просветитељ оставио у наслеђе. Данас смо покушали да му одамо почаст кроз квиз знања у коме су учествовали ученици 7. и 8. разреда из Брзана, Бадњевца и Баточине.
Занимљива питања из свих предмета, оштроумни одговори, лепа размишљања и одлично знање обележили су наше данашње дружење у ком је победу након изједначене борбе знањем однела екипа из Баточине.
Ученици наше школе су поред завидног знања показали и изузетну наклоност према рецитацији, па су паузе између игара биле резервисане за рецитације којима су ученици нижих и виших разреда одали почаст нашем светитељу.
Велики дан када ћемо свечано обележити најважнији школски празник је пред нама, а надамо се да је данашње дружење помогло да покажемо другима, а и сами себи, како одлучно следимо пут који је за нас оставио Свети Сава.