Đak generacije

28 јун

Đak generacije

Миона Антанасковић, рођена је као прва кћи Бобана и Јелене. И пре поласка у школу показивала је жеље за знањима и имала пуно интересовања, а онда се у школи само потврдило да је Миона ђак којим свака школа може да се поноси.

Рецитатор од првог разреда, девојчица која у дневнику ниже петицу за петицом, а чије владање може да буде узор сваком ђаку. Напредовала је из године у годину и својим успесима блистала све јаче: одличан успех 5,00, примерно владање, такмичења и резултати до републичког нивоа из многих наставних предмета, све бољи рецитатор и важан члан спортске секције школе. Тако до краја основног образовања. Ове школске године, 2018/19. Миона је заслужно понела титулу Ђака генерације. Честитамо јој на свим успесима са жељом да, и у неким новим школама пред, ниже нове и све боље резултате.