Aktuelno

24 јан

Светом Сави у част

Наша школа поносно носи име великог светитеља и просветитеља, светог Саве. Као и сваке године, припремили смо пригодну Светосавску приредбу, 24.01.2020. године у фискултурној сали школе. Окупљени ученици, родитељи, директорка школе, учитељи, наставници и мештане наше Општине, гледали су и слушали: химну, рецитал ученика виших разреда, драмски комад, игру додола ученика из Бадњевца, рецитације ученика нижих разреда, музичке тачке школског хора, наступ рецитатора из Брзана. Свему смо додали посебност делећи награде ученицима који су на Светосавском литерарном и ликовном конкурсу показали највише талента и умећа. На крају, наступ млађих, а затим старијих фолклораца из Удружења “Баточина”, а уз њих су сви заиграли и запевали.
Нека нам у срећи и песми теку светосавски дани.