Aktuelno

25 сеп

Стручни скуп одржан у ОШ „Свети Сава“ пред стотину наставника

У среду, 25. септембра, са почетком у 18 часова у свечаној сали наше школе одржан је Стручни скуп на тему „Дигитализација вођења школске и педагошке документације кроз есДневник“. Предавање на ову тему одржали су искусни ментори-предавачи: мср образовне политике Миљана Милојевић из ОШ „Мома Станојловић“ у Kрагујевцу, мср образовних политика Иван Миловановић ОШ „Јоца Милосављевић” у Багрдану и професор разрдне наставе Зорица Филиповић у ОШ “Бошко Ђуричић” у Јагодни.

Стручни скуп био је посвећен унапређивању и едукацији дигиталних комптенција ученика и наставника и употреба информационо – комуникационих технологија у реализацији образовно-васпитног процeса. Предавању су, осим наставнка из наше школе, присуствовале колеге из других школа: из Лапова, Раче, Седлара, као и из средње школе из Баточине.

Надамо смо да смо били добри домаћини овог поподнева. Верујемо да су све присутне колеге оплемењене новим знањем, али и да су остварена сва очекивања са одржане трибине.