Aktuelno

10 окт

Општинско такмичење у мини атлетици

Општинско такмичење у мини атлетици одржано је по први пут у нашој школи 2.10. и 10.10.2019. године у Баточини, у организацији стручног већа физичког васпитања. Такмичење је организовано за ученике петих и шестих разреда у тркачким дисциплинама и техничким дисциплинама.
Такмичење је одржано на атлетском терену школе где су се ученици опробали у тркачким дисциплинама на 60м, 300м и 600м и техничкој дисциплини бацању кугле. Другог дана одржано је такмичење у сали за физичко васпитање у скоку у вис и скоку удаљ. Такмичење је квалификационог карктера за окружно такмичење у Крагујевцу у мушкој и женској конкуренцији.
Пролаз на окружно такмичење и да по први пут нашу школу представљају у мини атлетици имају следећи ученици:

ЕКИПА ДЕВОЈЧИЦА:

– Емилија Игњатовић 6/2 – трчање на 60м