Aktuelno

25 дец

Новогодишња прередба у Баточини

У среду, 25. децембра 2019. године, у фискултурној сали наше школе у присуству великог броја родитеља и ученика одржана је приредба поводом новогодишњих празника.
Програм је био весео и шаренолик, онакав какав је и сам празник. У програму су учествовали ученици драмске секције коју води учитељица Драгица Митић, ученици другог разреда целодневног боравка са драмским текстом који води учитељица Виолета Николић, чланови рецитаторске секције коју води учитељица Сузана Димитријевић и чланови фолклорне секције коју води учитељица Оливера Ђокић .
Приредба је започета веселом хорском песмом а затим су се настављале рецитације и драмски текстови које су ученици одлично извели. На крају приредбе је фолклорни састав школе је извео своју тачку.
Посетиоци су били одушевљени самим програмом и оним што су ученици приказали.