Aktuelno

18 окт

Нечије мало некоме значи много – Ученици продуженог боравка, хуманитарци!

Дана  18. 10. 2019. године, поводом  Месеца солидарности и  Светског дана борбе против сиромаштва (17. октобар), ученици продуженог боравка су са учитељицама: Виолетом Николић, Горицом Добричић и Мирјаном Јанкоски,  посетили Црвени крст – Баточина. Циљ посете, био je реализација активности у сарадњи са Комисијом за превенцију здравствене и социјалне заштите ученика  у прикупљању половне одеће за децу, играчака, намирница за исхрану, које су спроведене у циљу развијања сарадње и помоћи, јер нечије мало некоме значи много.

У просторијама Црвеног крста, љубазно  су нас  дочекале  Мица Милојевић и Снежана Цветковић. Оне су се захвалиле на прикупљеној помоћи и  упознале  ученике са радом Црвеног Крста, поделивши  им  флајере . Захваљујемо се представницама Црвеног крста на гостопримству и сарадњи.

Комисија за превенцију здравствене и социјалне заштите ученика

Руководилац: Мирјана Јанкоски