Aktuelno

10 мај

КРОС РТС-а

Традиционални крос РТС-а одржан је у петак, 10. 05. 2019. године са почетком у 10:00 часова на фудбалском стадиону „Слоге“за ученике из Баточине, за ученике у Брзану и Бадњевцу у дворишту школа.

На кросу је учествовало 620 ученикa, остали  ученици су на кућном лечењу и ученици који су оправдано привремено ослобођени физичких активности.

Крос је протекао у спорском и такмичарском духу, без повреда учесника,била је обезбеђена и медицинска екипа, са возилом хитне помоћи .

Организацију и реализацију кроса по протоколу Стручног већа за физичко васпитање извели су наставници Биљана Милановић  у Баточини  уз подршку разредних старешина свих разреда, педагога, учитеља и ученика волонтера, Ненад Мркаљ у Брзану  и наставник Владимир Милутиновић у Бадњевцу.

После сваке трке, ученици су награђени дипломама за освојена прва три места. Стручно веће физичког васпитања честита свим награђеним ученицима и захваљује се на сарадњи колегама.

1. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Лука Илић  1/1 1. Валентина Цалић 1/2
2. Урош Николић  1/1 2. Јана Цалић 1/2
3. Новак Костадиновић 1/1 3. Јована Милорадовић 1/1

 

2. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Јован Ристић   2/2 1. Марта Савић  2/2
2. Виктор Крстић  2/1 2. Ирена Радевић 2/2
3. Сава Тушевљак  2/1 3. Емилија Стојановић  2/2

 

3. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Андреја Митић   3/2 1. Дарија Орловић   3/2
2. Филип Поповић   3/2 2. Ања Динић   3/1
3. Јаков Банашевић  3/1 3. Софиа Јовановић  3/2

 

4. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Станко Радосављевић  4/3 1. Тереза Првуловић   4/2
2. Андреја Јевтић   4/2 2. Милијана Арсић   4/2
3. Стефан Киров  4/2 3. Емина Благојевић   4/1

 

5. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Вељко Николић   5/3 1. Емилија Игњатовић   5/2
2. Филип Цветковић   5/1 2. Миљана Јовановић   5/2
3. Андреј Орловић   5/2 3. Анастасија Коруновић   5/1

 

6. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Андреја Стојановић   6/3 1. Милица Цалић   6/1
2. Урош Стаменковић    6/1 2. Марина Цветковић   6/1
3. Давид Томић    6/2 3. Славица Раденковић   6/2

 

7. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Огњен Влајковић   7/3 1. Маријана Велић   7/3
2. Лука Радивојевић   7/1 2. Анастасија Стојановић   7/3
3. /Лука Вићентијевић   7/1 3. Јана Богдановић   7/2

 

8. РАЗРЕД

 

ДЕЧАЦИ ДЕВОЈЧИЦЕ
РАНГ ИМЕ И ПРЕЗ/ИМЕ РАНГ ИМЕ И ПРЕЗИМЕ
1. Александар Петровић   8/2 1. Лидија Аксић   8/3
2. Јован Тројић   8/3 2. Александра Ми/тић   8/2
3. Војин Булатовић   8/1 3. Милица Илић   8/2

 

Стручно веће физичког васпитања

Slične vesti