Aktuelno

11 дец

„ИГРАЈ ФЕР ПЛЕЈ У ШКОЛИ БЕЗ НАСИЉА“

Традиционална акција Tима за превенцију насиља (ТЗПН) и Вршњачког тима (ВТ),  одржана је 11.12.2019. године у сали за физичко васпитање ОШ „Свети Сава“ у Баточини. Ове године у оквиру акције  одигран је баскет 3×3  између ученика и наставника.

У реализацији свој допринос дали  су наставник музичке културе Небојша Петровић ,чланови хора наше школе, наставница Ивана Ђуричковић координатор Вршњачког тима као водитељ програма и педагог школе и члан ТЗПН –а Виолета Проданић која је и отворила манифестацију .

Након дефилеа учесника, одслушане државне химне, приступило се фотографисању. Затим је уследило загревање учесника пред утакмицу и сама утакмица.

Утакмица је ревијалног карактера, са циљем промоције ненасилног понашања на школским спортским приредбама.

Резултат је овде у другом плану, ученици и нставници  су приказали своја умећа, фер понашање и жељу да се кроз спорт и игру здраво друже.

Манифестација је завршена заједничким поздравом свих учесника и позивом да се следеће године поново дружимо и фер навијамо.

Ученици:

1. Вучковић Михајло – 8/1