Aktuelno

09 окт

Дечија недеља – 3. дан

9. октобар 2019. године, био је трећи дан Дечије недеље, обележен занимљивим активностима.
У 11 сати у фискултурној сали одржана је приредба за пријем првака у Дечји савез. Приредбу су заједно припремили учитељи другог и трећег разреда и наставници српског језика, као и учитељица Лидија Станковић која је припремила наступ фолклора.
У 12 сати сви прваци са територије општине, њихови учитељи, директорка школе и представници Ученичког парламента посетили су председика општине са поклон кутијом напуњеном исписаним дечијим правима.
У 12 сати у фискултурној сали, за ученике виших разреда организовано је такмичење у стоном тенису.
Све активности су потпуно реализоване на велико задовољство деце, њихових родитеља и наставника.