Aktuelno

07 окт

Дечија недеља – 1. дан

У понедељак 07.10.2019. године, отворили смо још једну Дечију недељу. Занимљива хип хоп журка на радост наших ученика нижих разреда. Поред тога, у нижим разредима одржано је предавање о дечијим правима, где је велико учешће имала председник Ученичког парламента Мина Милановић и њени другари који су предавали у свим издвојеним одељењима школе (Бадњевцу, Брзану, Милатовцу, Прњавору, Жировници, Доброводици, Кијеву, Солилу и Црном Калу): Стефан Цветковић, Анита Поповић, Александра Ђорић, Милица Николић, Јанко Богдановић, Емилија Симић, Јана Станковић, Анастасија Павловић, Катарина Јездић и Јана Радомировић. За више разреде, тачније чланове Парламента и Вршњачког тима предавање на тему “Електронско насиље” одржали су представници Центра за бригу о породици Свилајнац. Очекује нас још много занимљивих активности којима ћемо обележити ову Дечију недељу.